top of page

İL-STAR POWER 23 MİSTBLOWER

Çift yönlü nozul sistemi ile hem uçkun mücadelesi için ULV, hem de rezidüel mücadeleler için Mist Blower yöntemini aynı cihazda iki farklı seçenek olarak sunar.Radyal fan sistemi ile elde edilen yüksek hava debisi sayesinde uzak ve yüksek mesafelerin ilaçlamasında etkindir.Daha küçük ve daha hafif şasiye sahip olduğundan uygulama yapılacak araç üzerinde rahatlıkla taşınabilir.Sahip olduğu benzin motoru ile daha sessiz çalışır.

pw_1.png

Mistblower Sistemi

Döner kafa içerisindeki 0,5 mm çapında 5 adet nozul ile 50 – 100 mikron çapında damlacık üreterek, Mist Blower uygulaması yapabilmektedir.

2

ULV Nozul Sistemi

0,2 mm çapında 10 adet nozul ile 0-50 mikron çapında damlacık üreterek ULV uygulaması yapabilmektedir.

3

Elektrostatik Sistemi

Elektrostatik sistem ile yüklemesi yapılan damlacıklar hedefe daha etkili ulaşır.

4

Kanal İlaçlama Sistemi

50 mt uzatma hortumu ve ilaçlama tabancası ucunda yer alan 2,5 mm veya 1,8 mm çapındaki nozul ile 100 – 200 mikron çapında damlacık üreterek hem rezidüel, hem de larva uygulamasında kullanılabilir.

5

Kumanda Sistemi

Kablolu uzaktan kumanda sayesinde makinenin tüm fonksiyonları kontrol edilebilmektedir. Opsiyonel olarak kablosuz uzaktan kumanda

6

Körük Sistemi

Yatay 180° dikey 220° hareket kapasitesine sahip döner kafa ile istenilen alanların ilaçlaması kumanda üzerinden kolaylıkla yapılabilir.

7

Şamandıra Sistemi

İlaç & Su karışımının depodaki kalan miktarını ölçümler.

T.C. Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı ruhsatına, Tarım Alet ve Makine Test Merkezi Müdürlüğü (TAMTEST) raporuna, Türk Standartları Enstitüsü Kritere Uygunluk Belgesine (TSEK) ve ayrıca self-deklarasyon ile CE belgesine sahiptir.

cevre_ilac_makina_İL-STAR POWER 23 MISTBLOWER-ULV.png
Kumanda-200x300.jpg
şamandıra-210x210.jpg
ilaclama_makinası_izmir_hortum.jpg
cevre_ilac_makina_whatsap.png
bottom of page