top of page

HAKKIMIZDA

ÇEVRE İLAÇ MAKİNA SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.

1995 yılında şahıs şirketi olarak kurulan firmamız, 1997 yılında kurumsal kimliğine kavuşmuştur. Faaliyet konusu haşere ilacı satışı ve ilaçlama hizmeti olan firmamız, 2005 yılında faaliyet konusuna haşere ilaçlama makinesi üretimini de eklemiştir. Bu sayede halk sağlığı sektöründeki dinamik yapısını güçlendirmiş ve sektörde sözü geçen bir firma olma noktasına gelmiştir.

hakkımızda_edited.jpg

Firmamızın Üye Olduğu
Kurum ve Kuruluşlar: 

  • Ege Bölgesi Sanayi Odası (EBSO)

  • İzmir Ticaret Odası

  • Orta Anadolu İhracatçılar Birliği (OAİB)

Vizyon & Misyon

Bağlı bulunduğumuz sektörde 1997 yılından bu yana gerçekleştirdiğimiz tüm faaliyetlerimizde güvenden, kaliteden, dürüstlükten, müşteri memnuniyetinden ve yenilikten ödün vermedik. Amacımız doğayı ve çevreyi koruyan canlılara zarar vermeden, insan sağlığını tehdit eden ve yaşam kalitesini düşüren tüm haşerelerle mücadele etmektir.

 

Bu konuda, başta Belediyeler olmak üzere tüm kurum, kuruluş ve şahısları bilgilendirmek için tüm çabamızı harcıyoruz. Uzun yıllardır bu sektörde; sahip olduğumuz tecrübeyle, yeterlilikle, kararlılıkla, sertifikalarla ve en önemlisi konusunda uzman kadromuzla başarıyla ve gururla en önde yürüyoruz.

cevre_ilac_makina.png
cevre_ilac_makina_whatsap.png
bottom of page