top of page

Fare İlaçları

KLERAT MUM BLOK
( % 0,005 Brodifacoum)

Ürünün dayanılmaz lezzetli ve cezbedici olması öldürücü gerekli miktarın tek dozda kemirgen tarafından tüketilmesini sağlamaktadır.

20 gramlık Klerat Mum Blok’lar kemirgen yuvalarında, binalarda, tahıl depolarında, gıda mağazalarında veya drenaj ve kanalizasyon gibi ıslak/nemli ortamlarda yemleme yöntemi ile kullanmak için idealdir.

Klerat Mum Blok profesyoneller için geliştirilmiş, son derece etkili ve tek-doz yem özelliğine sahip bir rodentisittir. Aktif maddesi Brodifacoum’un özelliği sayesinde dirençli kemirgen popülasyonları üzerinde de her zaman olağanüstü sonuçlar göstermektedir.

Klerat Mum Blok, kemirgenlerin bıraktığı veya neden olduğu belirtiler görüldüğü sürece kullanılmalıdır. Sadece birkaç gramı kemirgenlerin tek dozda kontrol altına alınması için yeterlidir.

Fakat Klerat Mum Blok, ikinci jenerasyon antikoagülan olan Brodifacoum aktif maddesinin doğası gereği iç kanamaya sebep olarak, etkisini birkaç gün içinde göstermektedir. Bu süre içerisinde Klerat Mum Blok’un dayanılmaz lezzetinden dolayı kemirgenler ölüm gerçekleşene kadar beslenmeye devam etmektedir. Bu bağlamda Klerat Mum Blok’un daha fazla tüketilmesini engellemek için “Kedemeli Ekonomik Yemleme” ile kullanılması tavsiye edilir. Bu teknik özellikle zirai durumlarda kullanışlıdır.

ilaçlar_1.png
cevre_ilac_makina_whatsap.png
bottom of page